The forum for everything you like
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The forum for everything you like

Welcome in the forum where you can have fun with your hobbies!
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Изневярата

Go down 
+3
don_baro™
Aragorn(Elessar)
Zori
7 posters

Изневерявали ли сте?
Да
Изневярата Vote_lcap10%Изневярата Vote_rcap
 10% [ 1 ]
Не
Изневярата Vote_lcap70%Изневярата Vote_rcap
 70% [ 7 ]
Зависи какво наричате изневяра
Изневярата Vote_lcap20%Изневярата Vote_rcap
 20% [ 2 ]
Общо гласове : 10
 

АвторСъобщение
Zori
Глобален мод
Глобален мод
Zori


Брой мнения : 66
Age : 34
Localisation : Тук
Registration date : 13.06.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeВто Юли 17, 2007 10:07 am

Какво мислите за нея? Изневерявали ли сте? Ако да, какви бяха последствията? А на вас изневерявали ли са ви? Споделете вашите мнения!
Върнете се в началото Go down
Aragorn(Elessar)
Admin
Admin
Aragorn(Elessar)


Брой мнения : 178
Localisation : Велико Търново
Emploi : The Lord Of The Snooker
Registration date : 25.05.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeВто Юли 17, 2007 11:06 am

Нито съм изневерявал, нито са ми изневерявали, нито мисля да изневерявам Smile
Ако не обичаш някого иди да му го кажеш в очите, разделете се и след това върви при другият/другата.
Върнете се в началото Go down
https://hobbyforum.bulgarianforum.net
don_baro™
Редовен потребител
Редовен потребител
don_baro™


Брой мнения : 120
Age : 40
Localisation : Пловдив, ул.Брезовска 44
Registration date : 13.06.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeСря Юли 18, 2007 6:43 am

Aragorn(Elessar) написа:
Нито съм изневерявал, нито са ми изневерявали, нито мисля да изневерявам Smile
Ако не обичаш някого иди да му го кажеш в очите, разделете се и след това върви при другият/другата.
Това прави коментара ми по темата излишен..Smile
Върнете се в началото Go down
ivko
Потребител
Потребител
ivko


Брой мнения : 55
Age : 45
Localisation : София
Registration date : 23.07.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeПон Юли 23, 2007 7:57 am

Aragorn(Elessar) написа:
Нито съм изневерявал, нито са ми изневерявали, нито мисля да изневерявам Smile
Ако не обичаш някого иди да му го кажеш в очите, разделете се и след това върви при другият/другата.

Не знам от къде си толкова сигурен,че не са ти изневерявали.Това,че си го мислиш,не означава че е истина...
Аз също не съм изневерявал,но дали и партньорът е бил честен с мен не знам.Надявам се...
Върнете се в началото Go down
galeto
Потребител
Потребител
galeto


Брой мнения : 61
Age : 41
Localisation : Плевен
Emploi : girl in the mirror
Registration date : 28.07.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeСъб Юли 28, 2007 11:08 am

Ами не знам дали е точно изневяра. С моята половинка бяхме временно разделени и в това време аз имах кратка връзка с друг, после обаче пак се събрахме с въпросната половинка и не знам това дали е точно изневяра. Не се гордея много с тази си постъпка,но е факт Sad
Върнете се в началото Go down
Aragorn(Elessar)
Admin
Admin
Aragorn(Elessar)


Брой мнения : 178
Localisation : Велико Търново
Emploi : The Lord Of The Snooker
Registration date : 25.05.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeСъб Юли 28, 2007 12:15 pm

ivko написа:

Не знам от къде си толкова сигурен,че не са ти изневерявали.Това,че си го мислиш,не означава че е истина...
Еми поне си мисля Wink
galeto написа:

Ами не знам дали е точно изневяра. С моята половинка бяхме временно разделени и в това време аз имах кратка връзка с друг, после обаче пак се събрахме с въпросната половинка и не знам това дали е точно изневяра. Не се гордея много с тази си постъпка,но е факт Sad
За мен това не е изневяра. Все пак сте били разделени Wink
Върнете се в началото Go down
https://hobbyforum.bulgarianforum.net
ivko
Потребител
Потребител
ivko


Брой мнения : 55
Age : 45
Localisation : София
Registration date : 23.07.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeВто Юли 31, 2007 12:52 pm

И аз и го обяснявам,ама тя си твърди,че било...щом не сте заедно значи никой на никой нищо не дължи Smile
Върнете се в началото Go down
galeto
Потребител
Потребител
galeto


Брой мнения : 61
Age : 41
Localisation : Плевен
Emploi : girl in the mirror
Registration date : 28.07.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeСря Авг 01, 2007 4:29 pm

ivko написа:
И аз и го обяснявам,ама тя си твърди,че било...щом не сте заедно значи никой на никой нищо не дължи Smile

Радвам се, че мислите така, малко ме поуспокоихте
Върнете се в началото Go down
ivko
Потребител
Потребител
ivko


Брой мнения : 55
Age : 45
Localisation : София
Registration date : 23.07.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeЧет Авг 02, 2007 9:03 am

galeto написа:
ivko написа:
И аз и го обяснявам,ама тя си твърди,че било...щом не сте заедно значи никой на никой нищо не дължи Smile

Радвам се, че мислите така, малко ме поуспокоихте

Е ти още ли се притесняваш за това?Стига,било е преди време,обстоятелствата са били други.Забрави го Smile
Върнете се в началото Go down
polqlqlq
Потребител
Потребител
polqlqlq


Брой мнения : 34
Age : 35
Registration date : 13.08.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeПон Авг 13, 2007 7:29 pm

Гласувах с НЕ.
Изневярата си е вид ПРЕДАТЕЛСТВО.Ако обичаш някого и си имате доверие, тя е немислима!А доверието е лесно чупливо...Аз лично не бих простила изневяра.Случи ли се нещо за първи път...няма гаранции, че няма да се повтори.Иначе на мен досега не са ми изневерявали (поне така си мисля tongue ), а и аз също не съм изневерявала
Върнете се в началото Go down
dindi
Новак
Новак
dindi


Брой мнения : 14
Registration date : 22.08.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeСря Авг 22, 2007 7:26 am

За сега не съм. Иначе са ми изневерявали и съм прощавала има къде, къде по - голями гадости от това да ти изневерят.
Върнете се в началото Go down
ivko
Потребител
Потребител
ivko


Брой мнения : 55
Age : 45
Localisation : София
Registration date : 23.07.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeСъб Авг 25, 2007 5:52 am

Кака Дида пак с компетенто мнение по въпроса.За мен няма по-голяма гадост от това да лъжеш...Излъже ли ме някой,забрявам за съществуването му to the end of life
Върнете се в началото Go down
dindi
Новак
Новак
dindi


Брой мнения : 14
Registration date : 22.08.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeПон Авг 27, 2007 11:37 am

Тъй ли? А кво ще кажеш за онези болни мадами, които ги счупват от бой, а те стоят защото били го обичали? Или да не сме толкова крайни за онези другите, които се унизяват и ги тъпчат, а те си мислят, че това е любов? Вобще във взаимотношенията има мноо фактори могат да те лъжат и да те меткат за съвсем дребни неща без да ти изневеряват и т.н...
Върнете се в началото Go down
ivko
Потребител
Потребител
ivko


Брой мнения : 55
Age : 45
Localisation : София
Registration date : 23.07.2007

Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitimeВто Авг 28, 2007 11:49 am

Е па да не са вързани там,щом седят значи им харесва да са боксови круши или си падат по садо-мазото Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Изневярата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изневярата   Изневярата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Изневярата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The forum for everything you like :: Развлечение :: Секс, еротика и разбира се любов-
Идете на: